TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ ZDJĘCIA. DARMOWA REJESTRACJAMenedżer Celticu Neil Lennon potwierdził, że w tym tygodniu testy w szkockim klubie będzie przechodził prawoskrzydłowy Fredrik Ljungberg.
Ljungberg, który ostatnie 18 miesięcy grał w USA dla Seattle Sounders i Chicago Fire, przyleci do Glasgow jeszcze dziś wieczorem.
- Myślę, że wciąż posiada odpowiednie umiejętności. Przez wiele lat był zawodnikiem klasy światowej - powiedział Lennon.
33-letni Fredrik Ljungberg najbardziej znany jest z występów dla Arsenalu, gdzie grał w latach 1998-2007. Wraz z "Kanonierami" wywalczył 2 mistrzostwa Anglii i trzy FA Cup. W swojej karierze był także piłkarzem Halmstad, West Ham oraz wspomnianych klubów amerykańskich. W reprezentacji Szwecji strzelił 15 goli w 75 spotkaniach.
Uwaga czytać regulamin. Przypominam że każdy temat ma zawierać date. Za nie przestrzeganie beda kary.