NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PUCHAR POLSKI/SUPERPUCHAR EKSTRAKLASY » LIMANOVIA LIMANOWA 1-0 LECHIA GDAŃSK 21.09.2011

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Limanovia Limanowa 1-0 Lechia Gdańsk 21.09.2011

fan
21.09.2011 08:29:08
moc !!!
wydawało się ze wiecej już sie nie da ale jednak !

Grupa: Administrator

Lokalizacja: Polska

Posty: 39015 #770996
Od: 2010-3-24
Obrazek

Lechia Gdańsk przegrała sensacyjnie w meczu 1/16 finału Pucharu Polski z trzecioligową Limanovią Limanowa 0-1 (0-1). Decydującą o awansie bramkę strzelił w 19. minucie Paweł Kępa.

Jedyny gol padł w pierwszej połowie. W 19. minucie na dwudziesty metr dograł z prawej strony Dawid Basta, a Paweł Kępa bardzo ładnym uderzeniem pokonał rezerwowego golkipera Lechii Wojciecha Pawłowskiego.

20 września 2011, 16:00 - Limanowa (Stadion im. Romana Szumilasa)
Limanovia Limanowa 1-0 Lechia Gdańsk
Paweł Kępa 19

Limanovia: 1. Krzysztof Pyskaty - 3. Radosław Kulewicz, 16. Patryk Banaszkiewicz, 6. Artur Prokop, 7. Paweł Kępa - 18. Rafał Waksmundzki, 17. Jakub Wańczyk, 8. Artur Skiba, 4. Jacek Pietrzak (86, 20. Piotr Chlipała), 14. Dawid Basta (69, 11. Maciej Ślazyk) - 9. Szymon Kiwacki (79, 10. Rafał Gadzina).

Lechia: 24. Wojciech Pawłowski - 5. Krzysztof Bąk, 4. Sergejs Kožans, 6. Luka Vučko, 3. Vytautas Andriuškevičius - 17. Marcin Pietrowski, 8. Łukasz Surma, 16. Jakub Popielarz (46, 19. Fred Benson), 25. Kamil Poźniak (46, 21. Mateusz Machaj), 10. Tomasz Dawidowski (83, 26. Deleu) - 46. Josip Tadić.

żółte kartki: Basta, Gadzina, Prokop - Surma, Dawidowski.

sędziował: Marcin Szrek (Kielce).
widzów: 1500.

Spotkania 1/8 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 18-20 października.