HOME » PIŁKA RECZNA » THRILLER W ROSJI, VIVE LEPSZE OD NIEDŹWIEDZI 13.10.2011

Thriller w Rosji, Vive lepsze od Niedźwiedzi 13.10.2011

13.10.2011 19:39:48

Posty: 39015 #784528

W meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych zespół Vive Targi Kielce pokonał w Rosji Czechowskie Niedźwiedzie 31:30. Bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej sekundzie zdobył Michał Jurecki.

Wicemistrzowie Polski dobrze weszli w to spotkanie. Po dziesięciu minutach prowadzili trzema golami i wydawało się, że "ułożyli" sobie rywala. Jednak ten szybko odrobił straty i do końca pierwszej połowy trwała walka punkt za punkt, zakończona remisem po 17.

Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich pięciu minutach. Przy remisie po 30 Rosjanie mieli dwa rzuty karne, ale pierwszy znakomicie obronił Cleverly a przy drugim Kokszarow trafił w słupek. Dwadzieścia sekund przed końcem spotkania piłkę mieli Kielczanie, którym zwycięstwo, skutecznym rzutem tuż przed końcową syreną, zapewnił Jurecki.