HOME » LIGA NIEMIECKA » BORUSSIA DORTMUND WYGRYWA W MONACHIUM! 19.11.2011

Borussia Dortmund wygrywa w Monachium! 19.11.2011

19.11.2011 21:34:23

Posty: 39015 #804743

Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe Bayern Monachium 1-0. Jedynego gola strzelił w 65. minucie Mario Götze. Swój udział w akcji po której padła bramka miał Robert Lewandowski. Polski napastnik został zmieniony w 90. minucie. Łukasz Piszczek rozegrał całe spotkanie, a Jakub Błaszczykowski (wszyscy Borussia) nie znalazł się w kadrze meczowej. Mistrz Niemiec ma już tylko 2 punkty straty do dzisiejszego rywala.

19 listopada 2011, 18:30 - Monachium (Allianz Arena).
FC Bayern München 0-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Mario Götze 65

Bayern: 1. Manuel Neuer - 13. Rafinha (79, 9. Nils Petersen), 17. Jérôme Boateng, 28. Holger Badstuber, 21. Philipp Lahm - 10. Arjen Robben (72, 27. David Alaba), 39. Toni Kroos, 30. Luiz Gustavo, 25. Thomas Müller (72, 11. Ivica Olić), 7. Franck Ribéry - 33. Mario Gómez.

Borussia Dortmund: 1. Roman Weidenfeller - 26. Łukasz Piszczek, 27. Felipe Santana, 15. Mats Hummels, 29. Marcel Schmelzer - 11. Mario Götze, 22. Sven Bender, 5. Sebastian Kehl (80, 7. Moritz Leitner), 23. Shinji Kagawa (89, 14. Ivan Perišić), 19. Kevin Großkreutz - 9. Robert Lewandowski (90, 18. Lucas Barrios).

żółte kartki: Gustavo, Badstuber - Kehl.

sędziował: Peter Gagelmann
widzów: 69 000.