HOME » LIGA NIEMIECKA » TRZY BRAMKI ROBERTA LEWANDOWSKIEGO 01.10.2011

Trzy bramki Roberta Lewandowskiego 01.10.2011

01.10.2011 20:24:20

Posty: 39015 #778124

Robert Lewandowski strzelił trzy bramki dla Borussii Dortmund w meczu 8. kolejki Bundesligi wygranym 4-0 (2-0) z FC Augsburg. Polski napastnik zdobył dzisiaj swojego trzeciego, czwartego i piątego ligowego gola w tym sezonie. Przy pierwszym trafieniu asystował mu Jakub Błaszczykowski. Lewandowski zaliczył także asystę przy bramce na 3-0.

1 października 2011, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 FC Augsburg
Robert Lewandowski 30, 44, 78, Mario Götze 75

żółte kartki: Sven Bender, Mario Götze - Daniel Baier, Hajime Hosogai.

sędziował: Babak Rafati (Hanower).
widzów: 80.000.

W 49. minucie Gibril Sankoh (FC Augsburg) nie wykorzystał rzutu karnego (Roman Weidenfeller obronił).

Błaszczykowski przebywał na boisku do 62. minuty, kiedy zmienił go Lucas Barrios. Lewandowski i Łukasz Piszczek rozegrali całe spotkanie.

Borussia zajmuje czwarte miejsce w tabeli z trzynastoma punktami.

źródło: własne