HOME » LIGA NIEMIECKA » DEBIUT I CZERWONA KARTKA ARTURA SOBIECHA W HANNOVER 96 18.09.2011

Debiut i czerwona kartka Artura Sobiecha w Hannover 96 18.09.2011

18.09.2011 19:10:22

Posty: 39015 #769129

Artur Sobiech zadebiutował w drużynie Hannover 96. Polski napastnik wszedł na boisko w 84. minucie w wygranym 2-1 (0-0) meczu 6. kolejki niemieckiej Bundesligi z BV Borussia 1909 (Dortmund), zmieniając Jana Schlaudraffa. W 90. minucie reprezentant Polski został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul.

18 września 2011, 15:30 - Hanower
Hannover 96 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Karim Haggui 87, Didier Ya Konan 89 - Shinji Kagawa 63

żółta kartka: Christian Pander (Hannover 96).
czerwona kartka: Artur Sobiech (90. minuta, Hannover 96, za brutalny faul).

sędziował: Peter Gagelmann (Brema).

W drużynie gości całe spotkanie rozegrali Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Do 66. minuty na murawie przebywał Robert Lewandowski, który zaliczył asystę przy trafieniu Kagawy.

Po sześciu kolejkach Hannover 96 zajmuje piąte miejsce w tabeli. Borussia plasuje się na jedenastej pozycji.

źródło: własne