HOME » LIGA WŁOSKA » INTER POGRĄŻONY W NOVARZE! 21.09.2011

Inter pogrążony w Novarze! 21.09.2011

21.09.2011 09:00:09

Posty: 39015 #771022

W pierwszym i jedynym dzisiejszym spotkaniu 4. kolejki włoskiej Serie A Inter niespodziewanie przegrał z beniaminkiem Novarą 1-3. Novara objęła prowadzenie w 38. minucie - Riccardo Meggiorini wykorzystał podanie Andrei Mazzaraniego. W 86. minucie prowadzenie z rzutu karnego podwyższył Marco Rigoni. Chwilę później po strzale Estebana Cambiasso Inter zdobył kontaktowego gola. Gdy wydawało się, że Inter ruszy w pogoń za wyrównującą bramką, ostateczny cios zadał ponownie Rigoni, ustalając wynik spotkania na 3-1. Novara odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie i ma na koncie 4 punkty. Inter z kolei po trzech meczach zgromadził zaledwie 1 punkt.

20 września 2011, 20:45 - Novara (Stadio Silvio Piola)
Novara Calcio 3-1 FC Internazionale Milano
Riccardo Meggiorini 38, Marco Rigoni 86 (k), 90 - Esteban Cambiasso 89

Novara: 1. Samir Ujkani - 15. Paolo Hernán Dellafiore, 4. Andrea Lisuzzo, 24. Massimo Paci, 3. Giuseppe Gemiti - 17. Filippo Porcari, 23. Ivan Radovanović (64, 18. Francesco Marianini), 10. Marco Rigoni, 21. Andrea Mazzarani (68, 27. Jeda) - 69. Riccardo Meggiorini (62, 2. Luigi Giorgi), 11. Takayuki Morimoto.

Inter: 1. Júlio César - 6. Lúcio, 26. Christian Chivu, 23. Andrea Ranocchia - 4. Javier Zanetti, 10. Wesley Sneijder (67, 28. Mauro Zárate), 19. Esteban Cambiasso, 55. Yūto Nagatomo - 22. Diego Milito, 9. Diego Forlán (46, 7. Giampaolo Pazzini), 30. Luc Castaignos (46, 20. Joel Obi).

żółte kartki: Paolo Hernán Dellafiore - Christian Chivu, Giampaolo Pazzini, Joel Obi, Lúcio.
czerwona kartka: Andrea Ranocchia (85. minuta, Inter, za faul).

sędziował: Mauro Bergonzi.