HOME » LIGA HISZPAŃSKA » BARCELONA ZREMISOWAŁA W WALENCJI 22.09.2011

Barcelona zremisowała w Walencji 22.09.2011

22.09.2011 08:28:03

Posty: 39015 #771700

W hicie 5. kolejki Primera División València zremisowała u siebie z Barceloną 2-2 (2-1). W 12. minucie po dośrodkowaniu Jérémy'ego Mathieu Éric Abidal posłał piłkę do własnej bramki. Niespełna dwie minuty później Barcelona odpowiedziała. Lionel Messi zagrał w pole karne do Pedro, który pewnie wykorzystał swoją szansę, pokonując bramkarza precyzyjnym strzałem przy bliższym słupku. W 23. minucie gospodarze ponownie objęli prowadzenie. Znowu w pole karne dośrodkował Mathieu, ponownie błąd popełnił Abidal, który minął się z piłką, a do bramki pewnie posłał ją Pablo Hernández. W 41. minucie stało się coś wręcz niewytłumaczalnego. Mathieu zagrał w pole karne, a Roberto Soldado katastrofalnie spudłował, nie trafiając do pustej bramki z trzech metrów. Goście długo dążyli do wyrównania. Udało się to dopiero w 77. minucie. W czwartym kolejnym ligowym meczu czwartą bramkę zdobył Cesc Fàbregas, który po podaniu Messiego pewnie wykorzystał sytuację sam na sam. W 89. minucie Katalończycy mieli piłkę meczową. Messi zagrał do Davida Villi, który zmarnował sytuację sam na sam z golkiperem gospodarzy. W doliczonym czasie gry czerwoną kartką został ukarany zawodnik Valèncii Jordi Alba.

21 września 2011, 22:00 - Walencja (Estadio de Mestalla)
València CF 2-2 FC Barcelona
Éric Abidal 12 (s), Pablo Hernández 23 - Pedro 14, Cesc Fàbregas 77

València: 13. Vicente Guaita - 23. Miguel, 4. Adil Rami, 18. Víctor Ruiz, 22. Jérémy Mathieu (73, 14. Pablo Piatti) - 19. Pablo Hernández, 6. David Albelda (46, 24. Ricardo Costa), 10. Éver Banega, 17. Jordi Alba - 16. Sergio Canales (69, 7. Jonas), 9. Roberto Soldado.

Barcelona: 1. Víctor Valdés - 2. Dani Alves, 14. Javier Mascherano, 5. Carles Puyol (63, 11. Thiago Alcântara), 22. Éric Abidal - 6. Xavi, 16. Sergio Busquets, 15. Seydou Keïta (58, 21. Adriano) - 17. Pedro (57, 7. David Villa), 10. Lionel Messi, 4. Cesc Fàbregas.

żółte kartki: Rami, Soldado, Jonas - Mascherano.
czerwona kartka: Jordi Alba (90. minuta, València).

sędziował: Carlos Velasco Carballo.