HOME » LIGA MISTRZÓW » GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W LIDZE MISTRZÓW 20.10.2011

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Gol Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów 20.10.2011

Lokalizacja: Polska

Posty: 39015 #788183
Od: 2010-3-24
Obrazek

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Borussii Dortmund w spotkaniu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów przegranym na wyjeździe z Olympiakósem 1-3 (1-2). Polski napastnik zdobył jedynego gola dla swojego zespołu w 26. minucie. Jest to pierwsze trafienie Lewandowskiego w Lidze Mistrzów.

19 października 2011, 20:45 - Pireus (Stádio Geórgios Karaïskákis)
Olympiakós SFP (Pireus) 3-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
José Holebas 8, Rafik Djebbour 40, François Modesto 78 - Robert Lewandowski 26

żółta kartka: Marcel Schmelzer (Borussia).

sędziował: Hendrikus "Bas" Nijhuis (Holandia).

Lewandowski rozegrał pełne 90 minut. Przez cały mecz na boisku przebywał także obrońca Borussii Łukasz Piszczek. Trzeci Polak w drużynie mistrza Niemiec Jakub Błaszczykowski pojawił się na boisku w 66. minucie, kiedy zmienił Shinjiego Kagawę.

Ostatnim Polakiem, który zdobył bramkę w Lidze Mistrzów, był Marcin Żewłakow. Jego APÓEL zremisował wtedy z Londynie z Chelsea FC 2-2.