PSV remisuje w lidze. Debiut Przemysława Tytonia 11.09.2011

Przeciwnik Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy holenderski PSV Eindhoven zremisował w 5. kolejce Eredivisie w meczu wyjazdowym z VVV-Venlo 3-3 (2-0). W zespole gości zadebiutował bramkarz reprezentacji Polski Przemysław Tytoń, który spędził na boisku pełne 90 minut.

11 września 2011, 14:30 - Venlo (De Koel)
VVV-Venlo 3-3 PSV Eindhoven
Ferry de Regt 48, Uche Nwofor 52, Maya Yoshida 54 - Ola Toivonen 11, Dries Mertens 34, Wilfred Bouma 76

PSV: Przemysław Tytoń - Stanisław Manolew, Marcelo (90 Timothy Derijck), Wilfred Bouma, Erik Pieters - Georginio Wijnaldum, Ola Toivonen, Zakaria Labyad (59 Tim Matavž), Dries Mertens, Kevin Strootman - Jeremain Lens.

żółte kartki: Bryan Linssen, Robert Cullen, Alexander Emenike - Dries Mertens, Stanisław Manolew.
czerwona kartka: Marcel Meeuwis (83. minuta, Venlo).

sędziował: Hendrikus "Bas" Nijhuis (Enschede).
widzów: 7931.

W drużynie z Eindhoven do 90. minuty grał były obrońca Wisły Kraków - Marcelo, kiedy to zmienił go Timothy Derijck.

Legia z PSV zmierzy się w pierwszej kolejce grupowych rozgrywek Ligi Europy. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek o godz. 19:00 w Eindhoven. Rewanż w Warszawie odbędzie się 30 listopada o 21:05.

źródło: własne